јазици

На тема-icon прашање MiG 31 Firefox

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 449 by Dariussssss

Дали некој знае каде да ја пронајде оваа неверојатна птица FSX?

Знам дека има еден тука, но тоа е само FS2004.

Прилози:
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: ГОДФРЕЈЕ

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 455 by Gh0stRider203

Најпрво, тоа не е вистински МиГ 31 ;) lol тоа е измислена птица.

Второ, одлична книга и филм! :)

Трето: flyawaysimulation.com/downloads/files/23...1m-foxhound-updated/


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 456 by Dariussssss

Го знам тоа.

Филмот е досаден ... како навистина досаден. Се надевам дека книгата е подобра.

Имав тоа -31, но јас барав да го најдам овој, но за FSX.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 458 by Gh0stRider203

Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 459 by Dariussssss

Проверете го тоа место надвор. Некој е сериозно зависник од тој филм човек ... lol :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 2 година дена # 1210 by FlankerAtRicoo

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 1.571 секунди
јазици