јазици

На тема-icon прашање FS2004 Помош

Повеќе
2 години 1 месец # 18 by Dariussssss

Ако имате проблеми, грешки или ако некои прашања во врска со FS2004 симулатор, ја објавите овде. Исто така, да ни кажете за грешки и решенија за различни проблеми и грешки во FS2004.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 денови # 213 by Mmickey

Здраво, јас купи пакет за B777 за мојата FSX од Rikooo и не сум во можност да се допре \ ФМС употреба или било панели за поставување. Ве молиме помогнете.
Јас сум многу нови на FSX. Ви благодариме.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 денови # 214 by Dariussssss

Јас се прашувам јас треба да дури и се обиде да ви помогнат. ...

Прво на сите, погрешно место да прашам, ова е да им помогне со FS2004, не FSX.

Второ, начинот на кој го напиша ова, јас едвај можат да го разберат.

Трето, повеќе детали, кој авион точно се што ги преземате.

Четврто, јас навистина не мислам дека си ја купил тој воздухоплов тука. Колку што знам, сè тука е бесплатен.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.211 секунди
јазици