јазици

На тема-icon прашање Спојување PA380 VC со A350 Merge пакет, можно?

Повеќе
1 година 7 месеци # 481 by JanneAir15

Здраво! Јас ја преземале A350 Спојување пакетот и мислам дека тоа е најдобар A350 можете да добиете за FSX во моментов, но има еден голем проблем со него: тоа се уште го има истиот A320 / A330 како кокпит и мислев дека тоа е можно да се логирате на VC од проектот Ербас A380 на овој авион. Тоа е зошто A380 VC, бидејќи тоа е најблиску што може да се добие (бидејќи нема A350 ВЦС). Значи може да ми помогне со оваа? Веќе се обиде некои вежби, но за ништо.


Еве ги спои A350:
simcreations.wixsite.com/simcreations/a350-merge


Со почит
JanneAir15


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 484 by Gh0stRider203

Треба да биде!

Јас не брзо пребарување на Google како што јас искрено никогаш не сте го направиле тоа, и излезе со оваа видео. Се надевам дека помага!Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци - 1 година 7 месеци # 485 by JanneAir15

Веќе сум го видел ова видео и се обиде на методи, но тоа не работел. Тоа е причината зошто јас барам тука.

Да Дојдов до заклучок дека тоа не е можно. Имам проверени датотеки и се што е потребно, но тоа не е можно, иако тие се MDLXMDLH кој видео вели, но имам тестирани сè и ниту еден од нив не работи, па јас навистина не знам што да правам. Но, ако некој може да се направи тоа работа тогаш Ве молиме да се каже тука како.


Со почит
JanneAir15


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10
Последно уредување: 1 година 7 месеци од JanneAir15.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.140 секунди
јазици