јазици

На тема-icon прашање Следење

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 486 by biker47

Здраво, јас сум за да купам сосема нов монитор .. кој ќе биде најдобриот: 4k или широк екран ... tks

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 487 by Dariussssss

Здраво и добредојде.

Јас користам NEC E222W MultiSync монитор и задоволен сум од тоа. Тоа е доста добро.

Само google за да ги видите спецификациите и така натаму.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: biker47

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.242 секунди
јазици