јазици

На тема-icon прашање Logitech G27 педали како педали за кормило

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци - Пред 2 години 5 месеци # 496 by JanneAir15

Здраво! Дали е можно да се користат педали Logitech G27 како педали за кормило. Веќе сум пребарувал како да го сторам тоа, но исто така би сакал да прашам од тука. Значи, ако знаете како да ги добиете работите ве молиме да кажете овде.


Нема потреба да одговорите повеќе! Ја донесов мојата одлука. Ќе купам џојстик, педали и гас. Ова беше премногу комплицирано и сфатив дека купувањето на овие работи е пореално за нивно користење.-JanneAir15


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10
Последно уредување: 2 години пред 5 месеци од JanneAir15.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.290 секунди
јазици