јазици

На тема-icon Важно Да се ​​добие поени само од дневникот во

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 516 by JanneAir15

Здраво! Имам забележано дека кога ќе се создаде тема (како овој) Јас не сум добивање на поени 10 што е она што треба да се добие кога создавање на темата или оние други работи како објавувате коментар или одговарање со повеќе од 150 ликови на вашето мислење. Пратив билет за вработените, но јас би сакал да прашам, исто така, од тука. Па може да ми помогне?


Со почит
JanneAir15


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 540 by Colonelwing

Да јас се забележи дека премногу ,, францускиот сајт на форумот не даде поени ...
Можеби нешто не работи во право на софтверот mecanic.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 561 by Gh0stRider203

Јас ќе се спомене овој на газдите :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 563 by Dariussssss

Да бидам совршено искрен, дури и не забележувам дека ... тоа е колку ми е важно. Дојдов тука за да добијам некои од најдобрите авиони FSX околу и тука на Форумот, за да помогнете со проблеми и едноставно да уживате во оваа неверојатна заедница, која навистина расте, како секој ден .... да не соберам некои поени ...

BTW, што е употребата на тие точки?

Cheers

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 10 месеци # 564 by Gh0stRider203

Ако одите до вашето име, а потоа Оди на моите поени ќе видите тоа на екран, кој доаѓа до ..


Собираат поени да се добие бесплатно Џамбо претплата.
Џамбо 1 месечна претплата = 1 000 поени, 3 месеци = 2 000 поени, 6 месеци = 3 500 поени, 12 месеци = 5 500 поени


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 611 by Kyrelel

Се чини дека лицата за најава веќе не се случи, и опцијата "ми точки" е отстранета - сега, ние треба да се плати за Џамбо? Имав (мислам) речиси 2500 поени.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 656 by Роландо

Тоа би било убаво да се добие информации за тоа!

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 657 by Gh0stRider203

Роландо напиша: Тоа би било убаво да се добие информации за тоа!Не знам што да ти кажам, но. Очигледно е дека веќе не добие поени за правење работи овде. Јас сум исто како и во темнина, како што се.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 658 by rikoooo

Здраво на сите,

Јас сум исклучен системот поени, бидејќи имавме премногу технички проблем со тоа, сепак, во Futur да ја користите повторно, ако ние се вози на грешки.

Ако сте имале повеќе од 1000 поени се уште може да ме прашате бесплатен Џамбо претплата, така што вашите поени не се залудно потрошени.

Ти благодарам


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: PranavPoken, Gh0stRider203, JanneAir15

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 659 by Gh0stRider203

Јас би имале веројатно блиску до тоа кога не би била дефект lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.255 секунди
јазици