јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Најдобрите a380 на rikooo?

Повеќе
1 година 8 месеци # 522 by ItzDan

Картата не може да бидат прикажани, се уште не одредивте локацијата.
Дали некој знае што a380 јас треба да се

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци - 1 година 8 месеци # 525 by Dariussssss

Ниту, пак, дека јас го добие ... Дали мислиш freeware или payware, за кои симулатор?

Freeware, има само еден-проект Ербас A380. Payware, многу од нив ... Wilco, AFS ... дури и не може сетам на сите нив.

Повеќе информации ќе биде убаво.

Последно уредување: 1 година 8 месеци од Dariussssss.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 535 by Gh0stRider203

ништо. тоа е Ербас ....... одат со Боинг lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 536 by Dariussssss

Или, како Gh0st рече, се обратите за Боинг 747 ако сакате нешто толку голема.

Во речиси сите СИМ што знам надвор, Ербас авиони се само бескорисни. Бев Умри машки Ербас вентилатор со години, и мораше да се сврти грбот на тоа, само поради тоа.

Јас би бил најсреќниот човек во живо да се види овие авиони се развива на ист начин како Боинг, но ... тоа е долг истрел.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 537 by Gh0stRider203

не може да тргне наопаку со кралица на небото :)

Таа е во производството од 1970; Таа е примарна превоз за претседател на САД од 1986; Таа е вистински лесно на очите; ако добиете на вистинскиот модел (оние тука на Rikoooo, не можам да кажам лош збор за, а тоа доаѓа од Мене како пилот, а не модератор), таа се справува како во сон;

Треба да кажам повеќе? :)

Да живее кралицата! (На 747 што е хе)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.117 секунди
јазици