јазици

На тема-icon прашање Ми се допаѓа Rikooo

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 546 by critter1355

Толку многу преземања за да изберат би сакал да видам на базата на податоци се задржи се ажурирани особено не на сценографијата е направено многу таму, како на сега, освен за неколку нови работи што го видов на аеродромот Киев и надградби за Big Bend Делови 1 и 2 ... Но, јас би сакал да видам повеќе ЦПР-700 авиони, наместо само на ЦПР-900 како и верзија 700 е една од моите омилени авиони да летаат ...

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.156 секунди
јазици