јазици

На тема-icon Важно OFX Јужна Америка Еволуција FSX и P3D

Повеќе
1 година 10 месеци # 559 by Ace9

Здраво на сите,
Ја плати Џамбо такса да ја преземете "OFX Јужна Америка Еволуција FSX и P3D" Јас сум загрижен зошто мојот антивирус е подигање на алармирање вирус и не ми дозволуваат да го отворите exe датотека.

Avast извештаи Win32: EVO-Gen

Секој ако нејзините вистински вирус знаеш?

Многу Ви благодариме
-Rog

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 560 by Gh0stRider203

Рог, тоа е avast се реклама * ck. Тоа е причината зошто јас да престанам да го користите. Премногу лажни позитиви. Јас сум користел rikoooo за сосема извесно време и никогаш не добиле еден вирус.

ти си добро да се оди :) Ништо да се грижите за :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Ace9

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 562 by Dariussssss

Лажни аларми насекаде lol ...

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Ace9

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 566 by Ace9

Имам инсталирано и отиде Стенли (Falklands) беше ист како сценографијата FTX база, јас проверив конфигурација и OFX Јужна Америка е на врвот на листата на приоритети со само аеродром Ушуаја над него. Дали постои нешто што јас сум недостасува, а над процесот на инсталерот, како што се поставување на OFX конфигурација?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.234 секунди
јазици