јазици

На тема-icon прашање Има transat A321LR

Повеќе
1 година 10 месеци # 565 by CSTT-CYYZ

Здраво, кој од вас кои не repaints? Како проект-Ербас? Ако ме направи една убава A321LR NEO воздух лежалка или само A321 нормално, meci

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: SRThellcat

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 707 by reawin

Bonjouir

Дознајте дали сакате да се пристапите svp =)
ви благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 708 by CSTT-CYYZ

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 718 by Corentin60

Да, јас потврдувам дека 321LR е само за новиот 321Neo, а не за постарата генерација на 321

Ова е потврда, но 321LR е само за новите 321Neo и не се заснова на историјата на 321

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: CSTT-CYYZ

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 721 by CSTT-CYYZ

благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 725 by Corentin60

Картата не може да бидат прикажани, се уште не одредивте локацијата.
Вашиот добредојден

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.220 секунди
јазици