јазици

На тема-icon прашање A340 RTO тест и пожар

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци - Пред 2 години 5 месеци # 567 by Dariussssss

И покрај тоа што изминаа многу години, сепак е шокантно ..

Airbus A340 RTO тест што заврши прилично лошо. Неверојатно е дека екипажот на летот не дал проклета, први чадот, а потоа и значителен пожар на целата опрема за слетување.Само не можам да верувам во тоа. : Ohmy:

Последно уредување: 2 години пред 5 месеци од Dariussssss.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: superskullmaster
Време е да се создаде страница: 0.156 секунди
јазици