јазици

На тема-icon прашање Паѓа Rikoooo A380 P3D v3.4

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 572 by пресметка xNUMX

Здраво на сите,

Имам проблем со Rikoooo A380. За жал, кога брзо ја движам камерата, P3D престанува да реагира. Тоа не се случува со други авиони. Некој друг со овој проблем?
Ви благодариме,
Ноа

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 6 месеци # 579 by Gh0stRider203

Јас не сум налетал на crashbus во Господ знае колку долго, така што не сум во можност да помогнам многу на тоа. Се надевам дека некој дојде заедно со тоа може. Плус Мојот систем не чини како што сака P3D lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.248 секунди
јазици