јазици

На тема-icon прашање IL 76 MD од страна на Илја Kulikov (Monumentum), Кирил Konovalov, Денис урбани

Повеќе
1 година 7 месеци # 574 by cruga

Здраво на сите
Јас сум од Италија и јас сум нов, тука
Јас ја преземале некои од страната Addons од Rikoooo и ми се допадна на квалитетот на избор меѓу стотици Addons овој сајт не.
Мојот последен симнување е новиот IL 76 од Илја Kulikov (Monumentum), Кирил Konovalov, Денис Урбан.
Сметам дека тоа е одличен додаток на, но јас не сум во состојба да го потврдите.
За жал мојата fs2004 предупредува проблем со некои фајлови од него при вчитувањето и несреќа за товарење на авион.
Проблемот се чини дека се однесуваат на тие датотека во папката модел со кирилични карактери во името.
Дали некој го имав истиот проблем и знаат еден вид на решение?
Благодарение некој може да ми помогне или да му даде некои предлози ...

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 575 by Dariussssss

Имав истиот проблем со тоа, кога бев со користење на FS2004.Without некој од Русија да го преведе, јас не мислам дека има начин да го користам.

Таа работи во FSX, но нема начин да го користи ...

Тоа не може да биде убаво, но, додека некои работи се реши, само да го отстраните. Истото со сите руски авиони ... секоја работа е во Русија. . .

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: cruga

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 576 by Gh0stRider203

Ако ме добиете на екранот, би можел да биде во можност да се најде некој да го преведе.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: cruga

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 577 by cruga

Ви благодариме Dariussssss и Gh0stRider203

Всушност, кога fs2004 започнува, вели дека не може да се вчита овие датотеки (тоа го користи ??? наместо кирилица)
И кога се обидувам да loadthe авиони, fs предупредува истата грешка тогаш несреќата.
Се чини дека тоа не може да се справи correcty овие датотеки. Може да се должи на карактери се користи во нивно име.
Мислам дека авторите треба да се менува имињата на датотеките и точни accordling на .mdl датотека.
Како и да е јас ќе се обидам да се направи на екранот (или пријавите точните пораки за грешки) и да се подготви листа на оние датотеки (надевајќи се дека на кирилични знаци може да бидат копирани)

Јас ќе се врати наскоро

Благодарам уште еднаш

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 месеци 1 недела # 1205 by Janne04

круга напиша: Здраво на сите
Јас сум од Италија и јас сум нов, тука
Јас ја преземале некои од страната Addons од Rikoooo и ми се допадна на квалитетот на избор меѓу стотици Addons овој сајт не.
Мојот последен симнување е новиот IL 76 од Илја Kulikov (Monumentum), Кирил Konovalov, Денис Урбан.
Сметам дека тоа е одличен додаток на, но јас не сум во состојба да го потврдите.
За жал мојата fs2004 предупредува проблем со некои фајлови од него при вчитувањето и несреќа за товарење на авион.
Проблемот се чини дека се однесуваат на тие датотека во папката модел со кирилични карактери во името.
Дали некој го има истиот проблем Rachat prêt и знам еден вид на решение?
Благодарение некој може да ми помогне или да му даде некои предлози ...

Здраво, ми е драго да те запознаам :)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.155 секунди
јазици