јазици

На тема-icon прашање Ербас A320 F.Dore Megapack

Повеќе
1 година 9 месеци - 1 година 9 месеци # 583 by Dariussssss

Здраво на сите.

Кога ќе се вчита овој авион во мојата FSX, авионот не е во "ладно и темно" држава, како што треба да биде, што доведува до голем број на грешки и проблеми later.both мотори се тркалаат назад на пример.

Кога ќе се најде некој начин да се врати на авиони, таа работи како што треба .... па секоја идеја, зошто е тоа да се случи?

Благодарност.

Поглед.

Последно уредување: 1 година 9 месеци од Dariussssss.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.120 секунди
јазици