јазици

На тема-icon прашање Некои слики од екранот од FSX

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци - Пред 2 години 5 месеци # 584 by Dariussssss

Еве некои слики од екранот што сум ги направил FSX. Се надевам дека ви се допаѓа.

Прилози:
Последно уредување: 2 години пред 5 месеци од Dariussssss.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203, yasshe

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 585 by Gh0stRider203

Отиде старо училиште пред некој ден, и го зеде нашиот 707-320 за неколку летови.

За жал, додека сум на нога 3 сфатив, нема да можам да го завршам патувањето, бидејќи немав доволно летови во авионот и би требало да ја ставам во одржување по ногата 3.

Рефлексот никогаш не бил користен на 707 (тие го имаат само на 737, 757 и 767), но јас сум прилично среќен што го ставам заедно во фотошоп и го имам на неколку препрати што сум го направил . (вистинското тело што не го направив. Се обидов, но имаше проблеми со тоа, па го најдов овој онлајн за сега)

Нога 1: KDAL - PMDY

Нога 2: PMDY - WMKP (слики беа земени за пристапот кон WMKP)

Нога 3: WMKP - FAOR


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци - 1 година 11 месеци # 800 by Colonelwing

Добар ден GhxNUMXst, што правите пријатели, дали сеуште ги леташ правците на AA авионите?
Беше далеку за дупка лето ,,, капка за да се поздрави ...

Се надевам дека вашиот добро и сите е во ред на вашата страна од светот ,,, :)

Последно уредување: 1 година 11 месеци од Colonelwing.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 4.974 секунди
јазици