јазици

На тема-icon прашање Еверест - Хималаи ... Ма видео

Повеќе
1 година 9 месеци # 587 by laurentCazorla

Je ne peux que remercier Rikoooo прелива син dévouement et sa страст прелива la симулација aérienne et je ne peux qu'offrir cette убава фигура Видео де син Add-ons Еверест прелива умот rappeler que nous sommes si Petits et insignifiants devant Даме природата .... amusez -vous bien ;)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 591 by Gh0stRider203

LaurentCazorla, ви благодарам за видеото, но во иднина, ве молиме да го користат англискиот јазик, бидејќи ова е на англиски форум.

благодарение :)

Тоа, рече, јас сум бил што значи да се направи обид за слетување на Lukla Мислам дека тоа е во Ц-130. ЗНАМ C-27 ќе биде бриз, но јас сакам да ја обидат во нешто малку поголем lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.352 секунди
јазици