јазици

На тема-icon прашање Еверест - Хималаја ... Ма видио

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 587 by laurentCazorla

Немој да се повлечеш од Rikoooo за да си поставиш сида и страст за симулација на аријантен и немој да се повлечеш со песната за синот Add-ons Еверест, за да ни се насмејуваш со нас и пријателите на Devain Nature .... amusez -Вос Биен ;)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 591 by Gh0stRider203

LaurentCazorla, ви благодариме за видеото, но во иднина, ве молиме користете англиски јазик бидејќи ова е англискиот форум.

благодарение :)

Тоа, рече, јас значев да се обидам да слетам во Лукла, мислам дека е во C-130. Знам дека C-27 ќе биде бриз, но јас сакам да го пробам во нешто малку поголемо lol


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.782 секунди
јазици