јазици

На тема-icon Решен Само вода на Хаваи Фотореал

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 597 by orion8806

Здраво,

Јас ја инсталирав сценографијата Хаваи Фотореал, која работи доста добро, но ако ја отворам fsx карта или GPS Гледам само вода, нема земја, аеродромите се на вода.

Имам FSX Издание на пареа. Секоја помош?

Ти благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 609 by Gh0stRider203

Тоа е многу чудно. Искрено, НЕ сум сигурен што може да предизвика ова ...


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.179 секунди
јазици