јазици

На тема-icon прашање RIKOOOO MD11 И 777 паѓа

Повеќе
1 година 9 месеци # 599 by Suythe

Здраво момци,

Јас сум бил користење Rikooo A330 и неговата чудесна, но во последно време се обидов некои други производи како што се MD-и 11 777

Овие производи продолжува да паѓа уште воздухот. ако го направам некои manuveors P3D ќе несреќата.

Се надевам дека се некои решение за ова.

GoodDay здравје

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 9 месеци # 600 by Dariussssss

Здраво и добредојде на Rikoooo.

Јас бев исто така со користење на сите од нив на FSX, без било каков проблем. Вие треба да бидете сигурни дека авиони го користите компатибилни со вашиот P3D. Кога ќе ја отворите страницата на, да речеме-MD-11, ќе видите ова: за FSX & FSX-пареа и Prepar3D v1 (v2 & 3 за тестирање), така што треба да бидете сигурни дека тоа е компатибилен.

Исто како што се вели, v2 и v3 за тестирање, грешки се сосема можно.

Се надеваат дека ова им помага.

Cheers

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Suythe

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.168 секунди
јазици