јазици

На тема-icon Идејата Malware-от што ќе ви избрише FSX и FSXA

 • archangelmj12
 • archangelmj12 Аватарот Темата Автор
 • Посетител
 • Посетител
Пред 2 години 5 месеци # 606 by archangelmj12

Im допуштајќи знаете дека постојат два типа на носачи на авиони во на SIM бесплатен преземања на различни сајтови. Програмите ќе се работи на начинот на кој тие се претпостави да освен ако не одлучите да ја избришете. Ако одите со мени на контролната табла за деинсталирање прозорец ќе pop-up и зелена тип ќе дојде преку и ќе забележите дека сите информации во Пример датотеки ќе се водат за исчезнати. Јас забележав овој прв пат отидов да го избришам пред 2 години и го гледал овој екран и кога го видов мојот авион 3500 сите наведени и ги избриша не можев да поверувам. Јас контактирале сајт и ги направи свесни за тоа и ми беше забрането на сајтот. Јас знам за факт тоа не беше дизајнер или програмери, бидејќи Ive користи своите производи во текот на целиот период 10. Ive се обиде истата 2 превозници во период од три години и Ive се провери на датотеки со одделот за програмите за безбедност и таму е малициозен софтвер наречен sniperspy и неидентификувана во ова време шифрирани податоци. Sniperspy е метод каде што ќе се стави на шпионски софтвер насекаде и во моментот кога го допреа тоа го прави контакт со испраќачот и го покажува вашиот живеат и изминатите активности, како и сите сте информации, вклучувајќи криптичната скриени податоци. Im допуштајќи знаете, бидејќи weve сите потрошени толку многу градежни време, и тоа на започна (рудникот во 2007. Weve сите биле во текот на спектарот за изработка на програма што требаше да биде и лошо секогаш се направи обид да ги споделите со заедницата знаат за нивна заштита. Тажната бидејќи овие одредени производи се најдобрите во SIM колку што превозници се оди. Ive направи обид да се јавите на креаторот, но да не ги искористи. Имаат безбедно летање и да бидат свесни и да бидат безбедни, и види симнувања доаѓаат од кризните области на светот. Im само еден од милионите и ветеран кој беше пробиени преку Yahoo и лошо ви велам јас посакувам на сите оваа криза во светот ќе престане. Rikoooo, ви благодариме за обезбедување на сите нас добро место да се одат и на заедницата, кој дава & #% @? !!!!B) .

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 607 by Gh0stRider203

Всушност, sniperspy е оддалечен следење на софтвер кој е независен од било што друго.

Имаш нешто да се врати на овие тврдења?


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • archangelmj12
 • archangelmj12 Аватарот Темата Автор
 • Посетител
 • Посетител
Пред 2 години 5 месеци # 610 by archangelmj12

Се што треба да направите е да отидете на веб страната и да ги чита податоците Тоа снабдува со програмата, неговите биле на интернет, и повеќе од 15 години, неговата програма која се користи од страна на многу организации, некои дури и со закон. Тоа е зошто јас испрати на предупредување, но ако постои сомнение преземете најпознатите превозникот onlineline, како што реков порано, тоа не е на сите копии, и јас не го знам на кој било друг од програмата сум посочи да се казни шпион. Јас сфатиле дека тоа ќе биде подобро да се алармираат луѓето преку искуство, наместо да видиме за себе. Вистината е thatsI да ве уверам thats зошто јас обично се воздржат од блогирањето или забележувајќи ништо. Кога сум во позиција да се докаже, морам да име производи кои се прават на штета, но во овој случај знам дека тоа не беше направено од страна на почетна креаторот на програма или програми. Поточно сакав да алармираат на сајт, така што нема да се бркаат народот. Im не се случува да ја објавите нешто на си сајт, како прашање на факт Ive е ти си на сајт од самиот почеток, иако im наведени како нов член. Јас се приклучи во 2008 2009 или. Ive работел со Microsoft од Сиетл и нивните techs за прашања и предупредувања не само за MSFS но ништо што тече низ Мајкрософт програмата и или мрежа Тоа само се случува да биде работа која ќе трае преку 98 проценти од компјутерите во светот, и тоа е поради тоа што нејзините дека голем дел од проблемот, бидејќи тоа многу на компјутери во светот користат програми MS. Nuff рече.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 5 месеци # 612 by Kyrelel

Ако сакате луѓето да се управува јасно на одредени даунлоади, зошто не ни кажува што / каде се тие, наместо да биде намерно нејасно?

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
 • Не е дозволено: за да одговорите.
 • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
 • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.191 секунди
јазици