јазици

На тема-icon прашање FSX | Летање Буш | Алјаска - езерото Кенаи

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци - Пред 2 години 4 месеци # 618 by HykarduВраќајќи се назад кон Алјаска, овој лет го започнувам во малото брегот на Ротор Ер, летајќи покрај реката кон езерото Скилак, стигнувајќи до ладното и синото глечерско езеро. Во низа, правам летлив и слаб лет, минувајќи низ реки и езера до аеродромот „Кварц Крик“ на бреговите на езерото Кенаи.

Летање а Супер кубик екстремен од лето реплики

Софтверски компоненти во ова видео:
+ Симулатор за летање на Мајкрософт
+ Планер-Г летач за летање
+ ORBX NA Јужна Алјаска
+ Музички приврзувања
+ FSRecorder
+ Ремени
+ Создавач на филмови
+ Лесни работи

Звучна патека:
+ Bustin Loose - Audionautix
+ Патник за нечистотија - Аудионаутикс
+ Влажност - Тивок партнер
+ Време на vestетва - Тивок партнер
+ Хуки (Со Слоан)
+ Осамен Трага - Тивок партнер
+ Lonesome Avenue - The126ers

Проверете ги овие неверојатни песни на:
www.youtube.com/audiolibrary/music

Последно уредување: 2 години пред 4 месеци од Hykardu.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.177 секунди
јазици