јазици

На тема-icon Заклучен МИГ-23

Повеќе
1 година 8 месеци # 626 by degu

Afterburner?

Темата е заклучена.
Повеќе
1 година 8 месеци # 627 by Gh0stRider203

Не сум сигурен што го бараме. Ви се бара не Миг-23 имаат afterburner?


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Темата е заклучена.
Повеќе
1 година 8 месеци # 628 by rikoooo

Здраво Degu,

Дали сакате да дојдам кај вас и да каже "идиот?" Затоа што тоа е точно како вашата порака како изгледа, не се каже здраво, не сте љубезен и дури и не се направи точна реченица.

тема во близина


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Темата е заклучена.
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.198 секунди
јазици