јазици

На тема-icon прашање MIG-23

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 626 by degu

Afterburner?

Темата е заклучена.
Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 627 by Gh0stRider203

Не сум сигурен што бараш. Дали прашувате дали MiG-23 има последователни активности?


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Темата е заклучена.
Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 628 by rikoooo

Здраво Дегу,

Дали сакате да дојдам кај вас и да кажам „идиот?“ Затоа што точно е како изгледа вашата порака, не велите здраво, не сте polубезни и дури не правите правилна реченица.

Тема блиску


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Темата е заклучена.
  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.177 секунди
јазици