јазици

На тема-icon прашање донацијата

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 25 by hedupitsbutt

Дали ви се прифати кредитна или банкомат картички за донации?
Од она што јас сум разбирање, тоа изгледа како ќе те испратам донација преку USPS Mail. Дали сум точно?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 26 by hedupitsbutt

Јас сега имаат KLAX, го инсталира ЛЕСНО! SOoooooo Имате уште навивачи !!!!

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Dariussssss

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 9 месеци # 28 by rikoooo

Здраво,

Ви благодариме за вашата порака, ние сме среќни да ви помогнат.

Ако сакате да се направи донација можете да го користите системот тука http://www.rikoooo.com/more/donate

Ви благодариме и среќно лет

Ерик


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Gh0stRider203, hedupitsbutt

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 80 by Gh0stRider203

hedupitsbutt напиша: Јас сега имаат KLAX, го инсталира ЛЕСНО! SOoooooo Имате уште навивачи !!!!


внимателно ;) Може да заврши како мене ...... Rikoooo зависник hehe


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 173 by Gh0stRider203

можеме да донираат одреден дел од анатомија superskullmaster е да се има систем како Чука е ??? ^ _ ^ (Тој веќе рече дека ќе даде еден дел. Јас ќе им даде на другите да имаат еден како него премногу lol)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.395 секунди
јазици