јазици

На тема-icon прашање 787 800 мега-пакет проблем.

Повеќе
1 година 10 месеци # 632 by ricsmi

Здраво на сите, јас сум само неодамна почна да игра FSX SE и навистина ужива.

Јас сум само инсталиран на TDS 787 800 мега-пакет и единствениот проблем имам со него е дека ниту еден од копчето пилотската кабина и рачки работат во VC, летам сите мои авион во вч и тоа е убиство на овој авион за мене, не може да издржи 2d пилотската кабина.

Сите идеи момци?

Благодарност.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 633 by Gh0stRider203

добро, бидејќи тоа е 2 моторот птица, јас всушност знам на VC можете да го користите. ќе треба да ја преземете дополнителни авиони, но тоа ќе биде достоен за тоа :)

www.fs-freeware.net/downloads/download/5...lagship-liberty.html

ова ќе ви покаже како да се разменуваат надвор на VC
на VC во овој е прилично убаво. Јас навистина не го користат, но тоа е функционален :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: ricsmi

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 634 by ricsmi

Добро, благодарение јас ќе ги разгледаме, доби уште еден проблем, јас само забележав дека на надворешноста поглед постои голема тласкач камион во прилог на авионот.

Како можам да се ослободи од тоа како што изгледа глупо и само клип во начинот на стандардниот.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 635 by Gh0stRider203

прва на VC, сега бил слеп патник? се чини како да не може да се фати на пауза! смеење на глас

дека не сум сигурен за, искрено. Јас не летаат на 787 (на 772LR има подобар капацитет и опсег). Единственото нешто што може да се предложат е да се погледне под панели за да се види дали има прозорец на комунални услуги. Знам дека некои птици Проектот отворено небо го имаат тоа.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 10 месеци # 640 by ricsmi

По читање преку ми го прочита вели дека постои комунални панел кој може да го исклучите затегнување, панелот би требало да се покаже по притискање на Ctrl + 7 но тоа Зар не работат или. :(

Сите идеи клозетот?

Благодарност.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.238 секунди
јазици