јазици

На тема-icon прашање Cessna Citation Excel XLS + FSX и P3D / авион ailerons не се работи во право

Повеќе
1 година 9 месеци # 648 by julian1245

Здраво Rikoooo јас би сакал да ве прашам момци за овој авион. Јас сум љубовен овој авион во MFSXS и тоа е одлично, но im забележи проблем со авионот што е навистина досадно ми. Тоа е проблем со ailerons каде што кога ќе го вклучите им се допаѓа spazz надвор. Авионот се врти, но изгледа нереално талкав, ако може, во никој случај, да се погледнеме и да ја поправите со како ажурирана верзија или нешто јас навистина би го сакам, ако тоа е фикс бидејќи im има голема забава со авионот. Не сум сигурен дали тоа нешто со играта или ако im прави нешто во ред кога го инсталирате IM.

Благодарение дозволете ми да знам ако сте ја добиле сите идеи.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.216 секунди
јазици