јазици

На тема-icon прашање Проектот Opensky 777 наслов одржи swich проблем.

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 662 by ricsmi

Здраво дечки.

Преземени и летаат на проектот Opensky Боинг 777 денес и нејзиниот прекрасен авион, единствениот проблем што го имам е дека навредливото држење swich не чини да работи.

Поставете автоматски пилот на како што е вообичаено и го нагодите саканиот насловот, потоа притиснете го копчето за задржување како и во други авиони, но само се заклучува на тековниот курс, јас се обидов на сите видови, но секогаш го прави истото .

Било какви идеи момци, дали е тоа бубачка или јас само го правам тоа погрешно?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 4 месеци # 664 by ricsmi

Добро, јас некако ја сфатив, излегувам, морам да го користам копчето Nav Select, а не навигаторот, само нешто е копчето за избор Nave работи само во кабината 2d што не можам да го користам.

Значи јас ќе го ревидирам моето прашање, секој знае дали е можно да се замени копчето за навигација во кабината 3d до копчето за навивање?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.164 секунди
јазици