јазици

На тема-icon прашање Повеќе можност за инсталирање

Повеќе
1 година 7 месеци # 672 by Fly37

Имам во истиот компјутер FSX, P3d v3.4 и v4, денес го инсталирав вашиот прекрасен Спартан, но ако инсталирам во p3d v4 .. не можам да инсталирам во P3d v3.4 или Fx .. што можам да направам за да го имаат овој панел во целиот мој симулатор ...?

Ви благодариме и комплимент за вашата голема активност

Џанлуиџи Анели

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.162 секунди
јазици