јазици

На тема-icon Ланкастер прашање

Повеќе
Пред 1 година 2 недели # 678 by Airbuspilota320

Јас го преземав и инсталирав Ланкастер, но не покажува никакви текстури, може некој да посочи во вистинската насока за тоа што може да биде погрешно молам, благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.181 секунди
јазици