јазици

На тема-icon прашање Ланкастер прашање

Повеќе
Пред 2 години 3 месеци # 678 by airbuspilota320

Јас го преземав и инсталирав Ланкастер, но не покажува никакви текстури, може некој да посочи во вистинската насока за тоа што може да биде погрешно молам, благодарам

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.340 секунди
јазици