јазици

На тема-icon прашање AusNUMX семейство мега пакет прирачник

Повеќе
1 година 6 месеци # 681 by Axlsys

Здраво, не сум сигурен дали некој има прирачник или знае каде можам да добијам еден за ова, би требало да биде вклучен во пакетот, но можам да ја најдам exe датотеката.

благодарение

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 6 месеци # 683 by rikoooo

Здраво,

Ве молиме прочитајте го Најчесто поставувани прашања, одговорот е тука: http://www.rikoooo.com/faq/131-frequently-asked-questions/questions-about-simulators-and-add-ons/36-where-can-i-find-the-informations-about-a-rikoooo-add-on-manual-readme-copyright

Ви благодариме и среќно лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.125 секунди
јазици