јазици

На тема-icon прашање Како да испраќате сценографија на rikoooo?

Повеќе
1 година 7 месеци # 691 by Jonpav

Здраво, добив многу од моите бесплатни авиони од rikoooo во минатото, и сега кога создавам аеродроми во сценографијата, би сакал да знам како да испраќам бесплатен сценографија на rikoooo. Дали има страница за испраќање или ми е потребна претплата за Џумбо за да испратите нешто на rikoooo?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.241 секунди
јазици