јазици

На тема-icon прашање Кратерите на Месечината .....

Повеќе
Пред 2 години 3 месеци # 696 by PAYSON

Една од поновите повлекувања на сценографијата, кратерите на Месечината, е многу добро направена. Јас живеам во Ајдахо, само 100 или толку милји од тоа ..... SPECTACULAR!! Ако сте член на JUMBO и имате простор на вашиот хард диск, обидете се. Тоа е апсолутно достоен за тоа. Ако немате JUMBO сметка, може да потрае многу долго време. Но, сето тоа настрана, тоа е кул.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Yustinzz

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.169 секунди
јазици