јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Здраво ....

Повеќе
1 година 8 месеци # 697 by PAYSON

Предолго време го посетив форумот. Здраво на сите нови членови. Најдовте и станавте членови на најдобрата страница за тоа е вид. Не правевте грешка во тоа, имам сценографија и за авионите 50, сите сосема безбедни. Знам кога ќе дојдете на страницата каде што овој дух дува, вие не секогаш верувате. Знаете .... (ако изгледа премногу добро, тоа веројатно е). Не овде .... тие се како 12 или 13 години во проблемите со бизнисот и 0. Џиез ... Звучив како продавач на фрикин. Јас ти гарантирам, јас не сум. Но, во секој случај, добредојде на вас нови членови.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Yustinzz

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 701 by Derrick1224

Јас само зедов P3D V4 и оваа страница е спасител на животот. Имам нешто да летам додека не можам да си дозволам додаток на висока верност.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.395 секунди
јазици