јазици

На тема-icon прашање Прирачник за пакет Boeing_B737-823_Advanced_VC_FSX _ & _ P3D

Повеќе
1 година 7 месеци # 698 by Goodjohn80

Здраво на сите!
Само што го пронајдовте овој одличен сајт и го преземав гореспоменатиот пакет, но не е вклучен прирачник. Какви идеи можам да најдам прирачник?

Однапред ви благодариме

JFG

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 699 by FlankerAtRicoo

@JFG

Јас сум Google за проектот OpenSky (авионски модел), Алехандро Рохас Лукенда (VC модел), инаку Honeywell FMC
За кој е потребен пред-составен лет-план.
Карактеристиките на летот нема да бидат далеку од стандардниот FXX B737_800 ....

Се надеваат дека ова им помага.

PS: Ова е навистина одлично место и многу лесно да се движите како добро.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.178 секунди
јазици