јазици

На тема-icon прашање Без кабина 3D по инсталирањето на пакетот Airbus A330 Multi-Livery

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 703 by Acerazus

Прво го инсталирам пакетот Airbus A330 Multi-Livery, а потоа го инсталирам Airbus A340 Mega Package Vol 1. Потоа, го инсталирам Airbus A340 мега пакетот Vol 2. Одеднаш, A330 и A340 (Vol. 1) веќе ги немаат нивните 3D кокписти! Пробав сè како што е повторно инсталирање и такво и ја користев и алатката „Мерач“, но тоа ми помогна малку. Секоја помош би била многу ценета.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 711 by ricsmi

Јас добивам ист проблем, помошта би била ценета од секој. :(

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 712 by Dariussssss

Здраво на двајцата и добредојде.

Некои авиони во пакетот се од ПОСКИ, и немаат ВЦ. Оние од Томас Рут го имаат тоа.

Cheers

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 717 by ricsmi

Даријус напиша: Здраво на двајцата и добредојде.

Некои авиони во пакетот се од ПОСКИ, и немаат ВЦ. Оние од Томас Рут го имаат тоа.

Cheers


Ви благодариме за одговорот, дали постои начин да го направите тоа, POSKY оние кои имаат VC?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.203 секунди
јазици