јазици

На тема-icon Споено Конкорд flyght проблеми

Повеќе
1 година 8 месеци # 713 by Casbad

Дали некој има проблем да лета во согласност? Оној што го добив од овој поглед се обидува да ме убие .... (одбива и тресе и странични лизга за време на летот)

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 714 by Dariussssss

Многу плочи тука се скршени ... ништо ново. Конкорд можеби е во ред, но му треба многу знаење. Мора да го префрлите горивото СИТЕ ВРЕМЕ. Тоа е единствениот начин да се стабилизира.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 716 by Gh0stRider203

Да, тие се скршени затоа што се Ербас! LOL Се колнам дека сум видел повеќе мислења за проблеми со авион на авион од авионот отколку што имам Боинг :)


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 8 месеци # 720 by Casbad

Dude !!!! Дали знаете како функционира системот за пренос на гориво? Се обидов да се заморувам со тоа, има многу да се погледне и да се победи ... има ли некој материјал за читање?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 947 by DRCW

Конкорд е различно ѕверско сите заедно, исто како и секое прикажување на супер звучен лет. Треба да се пресмета центарот на гравитацијата. Мора да се разгледа и височината, бидејќи кожата на воздухопловот се загрева со голема брзина. Пресметајте го патникот и багажот за да ја центрирате вашата гравитација. Прочитајте ги постапките на линија. Дознај за авионот. Постои звучна грешка за загризување на авионот кој е тешко на ушите во вид на музика која е искривена. Создателот ја постави оваа датотека во папката за звук на авионот по грешка. За да се ослободите од неа, отворете ја папката за звук и проследете ја примероците за звук додека не ја пронајдете лошата музичка трака, а потоа десен клик и избришете ја, сè е добро.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.345 секунди
јазици