јазици

На тема-icon Важно Боинг B747-443 Напредно VC недостасува текстури

Повеќе
1 година 9 месеци # 722 by JanneAir15

Здраво! Сум ја презел Boeing B747-443 Advanced VC пакетот, но VC има недостасува текстури од прекинувачите на светлата и сакав да го ставам VC на друг проект Opensky 747, а потоа прекинувачите за светлата имаат текстури, но тогаш сите екрани се црни и FMCs се премногу. Ве молиме помогнете со ова!

Врска за авионот:

www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/568

Со почит
JanneAir15


Мој компјутер: процесор: AMD Ryzen 7 1700X @ 3.9GHz | Матични плочи: ASUS Prime X370 Pro | RAM: G Вештина Ripjaws V 16GB 3200MHz @ 2933MHz | Графичка картичка: ASUS GeForce GTX 1070 Dual | Складирање: Samsung 850 EVO 250GB SSD + Western Digital 1TB WD Сина HDD | PSU: EVGA Supernova 750 G2 750W | ОС: Windows 10
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: luis1245

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.249 секунди
јазици