јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon Сакаше Здраво на сите

Повеќе
1 година 7 месеци # 724 by Leocha1

Нов сум тука и ја открив оваа веб-страница вчера.
За многу долго време сум горд корисник на симулатор за летање 2004, а сепак имам многу да откривам.
Се најдов на овој сајт, откако јас googled за најдобрите бесплатни авиони.
Неверојатно сум што го најдов овде.

Затоа би сакал да ви кажам многу благодарам за овој висок квалитет на бесплатни производи.

Leon

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 726 by Dariussssss

Здраво и добредојде во Rikoooo.

Една голема благодарност за сите љубезни зборови. Мојот начин да дојдам тука беше прилично ист како и вашиот. Сега сум на FSX, но долго време одам, исто така бев на FS2004, што воопшто не е лошо.

Ние ќе се потрудиме да го направите вашиот престој тука најдобро што е можно. :)

Уште еднаш, Ви благодарам многу и добредојде.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Leocha1

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 741 by Apollo21

Би сакал да кажам благодарност за сите бесплатни преземања што ги давате, ја користам вашата веб-страница за неколку месеци и треба да ви се заблагодарив пред тоа, меѓутоа она што како што е меѓу другото е дека додека на eBay обично се гледаат авиони и сл. Дојдов преку некој продавач (Freeware Aircraft), па го испратив и прашав дали навистина беа бесплатен, бидејќи ги имав истите авиони што ги нуди, и се прашував дали тие се всушност бесплатни или платени, тој одговори и рече дека тие се бесплатни опрема, тој во суштина пакет на бесплатни во еден пакет. Сега ова не ми се чини правилно, да ги истребам сите луѓе што ги дизајнираа и објавија овие авиони.
Можеби тоа не е ништо од мојот бизнис, но лично мислам дека е сосема погрешно, јас сум сигурен дека не е легално можеби тоа е Не знам дека само сакам да ги предупредам луѓето за ова сите авиони на дисковите се достапни од Rikoo или некои од другите сајтови за преземање.

Со почит
Andrew

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.177 секунди
јазици