јазици

На тема-icon прашање Авионското тело не покажува претпазливост

Повеќе
1 година 6 месеци # 727 by Tremorless

hi

Дали enyone носот зошто Rikoooo авионите не покажуваат upp во P3DV4
Y преземени верзија на авион за P3Dv4
Звучи и така работат, но planebody не покажуваат upp,
Тоа не е прикажано било слики на авионот во избраните опции во P3Dv4?

Секое решение?

благодарам
Нилс

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.255 секунди
јазици