јазици

На тема-icon прашање Новиот IL-76

Повеќе
1 година 8 месеци # 729 by AJT67

Здраво на сите,

Се прашував дали некој се соочува со било какви проблеми со новиот IL-76?

Прво, многу благодарам, тоа е неверојатна изведба на одличен авион што го чекав многу години, но имам две прашања, еден малолетник, а другиот е невообичаен за да се каже барем.

1. Се обидов да го разберам контролниот систем на SHIFT + 4. Дали некој го има ова конфигурирано за Saitek X-52?

2. Кога ќе го завршам мојот лет, го минимизира FSX до десниот долен агол на мојот екран. Не можам да изгледа дека го поместувам прозорецот наоколу, и морам да ја завршам задачата на FSX за да го затворам SIM.
Мојот SIM е актуелен, и нема ништо необично инсталирано, па сигурен сум дека ова може да биде проблем за другите.

Ако некој има какви било идеи за тоа како да ги поправите овие предмети, дали би ме отфрлиле одговор?

Многу благодарам,

Андреј.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.235 секунди
јазици