јазици

На тема-icon прашање МИСИИ FS9 ВО FSX!

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 730 by Јордом

Здраво на сите.
Јас сум неколку пати не уживам FSX како што обично го правев со FS9. И главниот проблем е ограничен број на мисии. Секој може да помогне да ги собере сите FS9 мисии, но да се одигра во FSX?
Со почит.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
2 години 1 месец # 747 by Gh0stRider203

Добро прашање! За жал, одговорот траеше толку долго колку што вредеше истражувањето.

Ве молам, ве молам, не пукајте го гласникот, но жал ми е да кажам дека тоа не е можно :(

Сигурен сум дека сте исто толку разочарани колку и јас.


Gh0stRider203
Американскиот ервејс VA
Сопственикот / извршниот директор

www.facebook.com/AmericanAirwaysVA

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.292 секунди
јазици