јазици

На тема-icon прашање Проблем со Луфтханза Пак

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 731 by bgf

Здраво,
Имам инсталирано пакет Lufthansa од оваа страна и имам проблем со Airbus A380.
Кога го притискам копчето во пилотската кабина, поставувањето NAV, COM, ADF и др. Не работи. Тоа значи дека не можам да ги поставам овие параметри.
Инаку овој авион е многу добар и сакам да го користам често.

Можеби некој може да ми помогне?
Ви благодариме однапред.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.157 секунди
јазици