јазици

На тема-icon прашање Радиото се појави како црн правоаголник во пакетите на авиокомпанијата Риккоо

Повеќе
1 година 2 месеци # 735 by spilok

N 737 pak за prepar3dv4, сè добро функционира, освен кога кликнувате на радио иконата. Само голем црн правоаголник. Било кој начин да се дојде до радија да се покаже?

Stan

Ps. Ова исто така се случува со Boeing 717 pak и 787 pak

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 2 месеци # 768 by spilok

Сите фиксни сега. Повторно инсталирање работел ... нема да се обиде да го стави авионот на FSX во prepar3dv4 3 некогаш повторно.

Stan

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.128 секунди
јазици