јазици

На тема-icon Идејата FSX | Експедиција | Хаваи - Мауи и Молокаи

Повеќе
Пред 2 години 3 недели # 750 by HykarduОва е првото видео во серијата Хаваи. Мојата желба за снимање на овој лет дојде кога го најдов фотографското сценографија на gtatuito на hawaii-photoreal.com. Тоа е фантастично сценарио, навистина импресивно и богато во детали. Честитки за персоналот на лет-sim-jewels.com за одличната работа. На овој лет ние заминуваме од ХХХ на островот Мауи, придвижувајќи го големиот вулкан по должината на брегот и следејќи го текот на планинскиот венец. Преминувајќи го морето, пристигнуваме до прекрасните сини брегови на Молокаи и го завршуваме ова прво видео, сè уште во воздух, преминувањето на морето повторно кон Оаху.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.608 секунди
јазици