јазици

На тема-icon Идејата FSX | Експедиција | Хаваи - Оаху и Перл Харбор

Повеќе
Пред 2 години 2 недели # 757 by HykarduОва е второто видео што го снимив во текот на големиот фотографски предел на Хаваи. Овој пат почнавме да го крстареме морето, доаѓајќи од Молокаи кон Оаху. Следејќи ги бреговите, пронајдовме прекрасен предел со сини и зелени води, чамци и моторни чамци. Конечно влеговме на островот и слетавме во Перл Харбор.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: guitpik

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.508 секунди
јазици