јазици

На тема-icon прашање Емирати флота A380

Повеќе
1 година 7 месеци # 761 by Aidablu1508

Здраво, јас се обидувам да додадам црн дроб на пакетот за флота на Емирати на A380, но ливреите не се појавуваат или VC не работи, што прави лошо, може да ми помогнете ..

Почит кон Николај

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 762 by Dariussssss

Истото ми се случи. Тоа има врска со верзијата на тоа, затоа што знаете дека постојат две верзии 841 и 861, еден со RR и други со EA GP2700 мотори, па мора да легнете на тоа, мора да го направите авионот да мисли дека секоја облека инсталирате е вистинскиот. Само користете го кодот на кожата на Емирати, за да додадете други болести. Треба да работи.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 763 by Aidablu1508

Здраво Дариес

Ви благодарам многу, што работеше, почнував да ја извлекувам косата и ноктите за да го направам тоа на работа :D

ви благодарам уште еднаш

однос на

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 7 месеци # 780 by jck003

обидете се и повторно да го преземете

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.429 секунди
јазици