јазици

На тема-icon прашање Лас Вегас отпакува

Повеќе
1 година 5 месеци # 769 by dogtrack

Здраво, ги преземав LV на 3 различни компјутери (4.05GB спакувани). Користејќи Winrar не успева да ги отпакува датотеките 6x.tiz плус датотеката 1x.exe. Во секој случај велејќи дека архивата е корумпирана или содржи непознати типови на датотеки. Дали друг Unzipper ќе биде поуспешен? Ако е така, кој е, молам?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 770 by Dariussssss

Здраво и добредојде во Rikoooo. Можете ли да објавите ова под FSX, FSX Steam под-форум? Оваа тема е наменета за членовите на Rikoooo Форум да се запознаат.

Уште еднаш, добредојде.

Со почит

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци # 772 by dogtrack

oops! Извинувања.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 5 месеци - 1 година 5 месеци # 773 by rikoooo

Здраво,

Јас успешно го запознав ова прашање, го решив со помош на Изарц:

Преземете ја и инсталирајте ја бесплатната Izarc www.izarc.org/ тогаш десен клик на архивата изберете "Izarc" и "Извлекување на las_vegas_mega_photoreal_scenery"

Сега функционира

I'am во секој случај подигнување на нова архива на Rikoooo, па во рок од неколку часа тоа ќе биде фиксирано за никого.

Жалам за непријатностите, не е лесно да се справите со големи датотеки,

Ерик


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме
Последно уредување: 1 година 5 месеци од rikoooo.
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: dogtrack

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.409 секунди
јазици