јазици

На тема-icon прашање FSX FSX пареа издание Помош

Повеќе
Пред 2 години 2 месеци # 52 by Dariussssss

Ако имате проблеми, грешки или ако некои прашања во врска со FSX симулатор, ја објавите овде. Исто така, да ни кажете за грешки и решенија за различни проблеми и грешки во FSX.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: johnbrowning

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
7 месеци 1 недела # 1183 by flaps1262

Почитувани, имам проблеми да инсталирам преземени минипанели во A320 во FSX пареа издание. Ги заменувам инструкциите за минипанел (во panel.cpg) во папката на панелот на авионите, но оригиналниот минипанел не се менува. Секоја помош?

Однапред ви благодариме за вашата помош, со почит.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.346 секунди
јазици