јазици

На тема-icon прашање FSX FSX Help Steam Edition

Повеќе
Пред 2 години 8 месеци # 52 by Dariussssss

Ако имате проблеми, грешки или ако имате некои прашања во врска со FSX симулатор, објавете го тука. Исто така кажете ни за поправки и решенија за разни проблеми и грешки во FSX.

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Џонброун

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 1 месец # 1183 by flaps1262

Почитувани, имам проблеми со инсталирање на преземени минипанели во A320 FSX пареа издание. Ги заменувам инструкциите за минипанел (во панелот.cpg) во папката на авионот, но оригиналниот минипанел не се менува. Секоја помош?

Однапред ви благодариме за вашата помош, со почит.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 месец 2 недели # 1479 by Арлиндо

faço a instalação mas a aeronave não aparece no FSX EИВОТ. podem me ajudar?

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.172 секунди
јазици