јазици

На тема-icon прашање Боинг B747-443 Напредно VC FSX и P3D

Повеќе
1 година 6 месеци # 791 by iamgbs

Здраво дечки,

Обележувачот не детектира P3Dv4. Тоа е сива боја. Знам дека не е тестиран за некои верзии

на P3D, но треба да го открие симулаторот, мислам.

Било кој начин рачно да се инсталира овој авион?

Прилози:
Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: luc57

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 2.041 секунди
јазици