јазици

На тема-icon прашање Нема мерачи во 777-200ER по преземањето на Ultimate пакетот.

 • Courtmtx
 • аватар на Courtmtx Темата Автор
 • Посетител
 • Посетител
1 година 11 месеци # 794 by Courtmtx

По инсталирањето на 7770200ER во мојот FSX, мерачите се зацрнети во кокпитот и виртуелниот кокпит.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
1 година 11 месеци # 795 by Dariussssss

Многу добро позната грешка. Треба да ја инсталирате алатката за враќање мерачи. Можете да го најдете тука во Rikoooo. Тоа е инсталерот така, сè оди лесно.

Со почит

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: Courtmtx

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • Courtmtx
 • аватар на Courtmtx Темата Автор
 • Посетител
 • Посетител
1 година 11 месеци # 798 by Courtmtx

„Алатката за враќање на мерачите“ не помогна во проблемот. Размислувам за повторно вчитување на 777-200ER или можеби на целиот FSX.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

 • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
 • Не е дозволено: за да одговорите.
 • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
 • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Модератори: Gh0stRider203
Време е да се создаде страница: 0.174 секунди
јазици