јазици
× Добредојдовте на нашиот форум!

Кажете ни и нашите членови, кои сте, што ви се допаѓа и зошто стана членка на Rikoooo.
Ги поздравуваме сите нови членови и се надевам да те видам околу многу!

На тема-icon прашање Здраво Im нов член

Повеќе
1 година 5 месеци # 797 by Wolfie93

Моето име е Стивен го најдов овој сајт случајно во потрага по Apache-AH64 Longbow, тогаш видов c-5 на оваа страница, бидејќи симнувањето не сум погледнал назад на овој сајт, бидејќи еден во еден милион на неверојатни текстури и напор луѓе стави таму планови и дизајни ви благодарам за вашето време и напорна работа

Следниве корисник (и) рече Ви благодариме: ryalow

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете Датотеки.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.297 секунди
јазици