јазици

На тема-icon прашање Ниту еден од авионите на 777 не се инсталира правилно

Повеќе
Пред 1 година 3 недели # 802 by jopidioot

Дали е можно да се покаже како да се дејствува кога ќе го инсталирате 777 во P3Dv4. Ниту еден од нив не работи. Нема достапен преглед. Тие покажуваат (ао) без опрема за слетување.

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

Повеќе
Пред 1 година 3 недели # 803 by rikoooo

Здраво,

Како засега, Boeing 777s не се компатибилни со Prepar3D v4, бидејќи P3D v4 е апликација 64 битови, а секој додаток направен за FS2004 е само компатибилен со 32 битови.

Освен ако авторите ги ажурираат своите модели, нема ништо што можеме да направиме освен чекање.

Имаат добар лет


Ерик - Општи Администратор - секогаш среќни да помогнеме

Ве молиме Логирај Се or Направи сметка да се приклучат на разговор.

  • Не е дозволено: да се создаде нова тема.
  • Не е дозволено: за да одговорите.
  • Не е дозволено: за да додадете прилози.
  • Не е дозволено: да ги менувате вашите пораки.
Време е да се создаде страница: 0.186 секунди
јазици